Menu
Your Cart

Kuş Yemleri

Kuş Yemleri

Funny Birds Ballı Muhabbet Kuşu Yemi 500 gr
Free Out Of Stock
Model: MY0404
Kullanımı:         Muhabbet kuşlarının doğadaki beslenme alışkanlıkları göz önünde tutularak fiziksel ve biyolojik ihtiyaçlarını en üst düzeyde karşılayabilecek şekilde tasarlanmıştır.            Özel olarak ge..
Funny Birds Kabuksuz Muhabbet Kuşu Yemi 400 gr.
Free Out Of Stock
Model: MY0406
KULLANIMI:     Muhabbet Kuşlarının Fiziksel Ve Biyolojik İhtiyaçlarının Karşılanmasına Yardımcı Olabilecek Kabukları Soyulmuş Tahıllar Kullanılarak Yem Hijyen Kurallarına Göre Uygun Olarak Paketlenmiştir.BESLENME TAVSİYESİ:  Tüketecek Evcil Hayvan Başına Günde Yaklaşık 10 Gr..
Funny Birds Kanarya Yemi 500 gr
Free Out Of Stock
Model: MY0407
KULLANIMI:    Kanaryaların doğadaki beslenme alışkanlıkları göz önünde tutularak fiziksel ve biyolojik ihtiyaçlarını en üst düzeyde karşılayabilecek şekilde tasarlanmıştır. Özel olarak geliştirilen nitelikli karışım oranları ile en seçkin tahıllar kullanılarak yem hijyen kurallarına uygun ..
Funny Birds Meyveli Muhabbet Kuşu Yemi 500 gr
Free Out Of Stock
Model: MY0405
Kullanımı:         Muhabbet kuşlarının doğadaki beslenme alışkanlıkları göz önünde tutularak fiziksel ve biyolojik ihtiyaçlarını en üst düzeyde karşılayabilecek şekilde tasarlanmıştır.            Özel olar..
Funny Birds Paraket Yemi 800 gr
Free Out Of Stock
Model: MY0408
KULLANIMI:     Paraketlerin doğadaki beslenme alışkanlıkları göz önünde tutularak fiziksel ve biyolojik ihtiyaçlarını en üst düzeyde karşılayabilecek şekilde tasarlamıştır. Özel olarak geliştirilen nitelikli karışım oranları ile en seçkin tahıllar kullanılarak yem hijyen kurallarına u..
Happy Bird 3'lü Kraker
Free Out Of Stock
Model: MY0333
Analiz Değerleri:Ham Protein: %9.66Ham Selüloz: %9.30Ham Kül: %2.63Sodyum: %0.19Yağ: %9.4Kuru ve Serin Yerde Muhafaza Ediniz. ÜRÜN İÇERİĞİ: *Darı*Şeker*Kıvam Arttırıcı (E412)*Gıda Boyası..
Model: MY0334
TAMAMLAYICI YEM Muhabbet kuşunuz için doğal ve sağlıklı tahıllardan üretilmiş sindirimi kolay bir krakerdir.Kuşunuz için lezzetli bir ödül olması yanı sıra, kendinize alıştırmanın en kolay yoludur. Kafes içerisinde kuşunuzun erişebileceği bir yere asılmalıdır. ÜRÜN İÇERİĞİ: Sarı Darı,..
Model: MY0335
ANALİZ DEĞERLERİ:Ham Protein: %9,68                 Ham Selüloz: %9,33                 Yağ: %9,5          ..
Model: MY0120
Muhabbet kuşları ve Parakeetler için Kızıştırıcı yem katkısı, özenle seçilmiş tahıl ve tohumlar ile vitamin ve mineral katkıları ile hazırlanmış özel bir yem katkısıdır.İçerdiği özel katkılar sayesinde kuşun enerjisini arttırıp, üremelerine destek amacı ile hazırlanmış bir karışımdır.HAM MADDELER: S..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 16 (2 Sayfa)
Göz atma deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini geliştirmek için çerezleri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Çerez Politikası.