Menu
Your Cart

Hakkımızda

Türkiye’nin evcil hayvan yemleri, mamaları, aksesuarları ve akvaryum malzemelerinde en geniş ürün çeşitliliği ve %100 güvenilir alışveriş imkanıyla bir numaralı pet marketi Meryal Pet, sizin desteğinizle, evcil hayvanlarınızın mutluluğu ve sizin alışveriş keyfiniz için hızla büyümeye devam ediyor! Siz ve evcil hayvanlarınız için online alışveriş kolaylığını müşteri memnuniyeti odağıyla sunan Meryal Pet, gerçek kullanıcıların alışveriş tecrübelerini aktararak firmaları puanladığı Türkiye’nin Güven Rehberi, guvenrehberi.com’da 5 yıldız alarak, Türkiye’nin en güvenilir online pet market alışveriş sitesi oldu!
 
Müşterilerimizin rahatlığı ve ürünlerimizin kalitesi konusunda taviz vermeden ilerlediğimiz pet market sektöründe sizlerin de desteği ile hizmet kalitemizi her geçen gün daha da ileriye taşıyoruz! Meryal Pet olarak, Güven Rehberi’nde genel alışveriş deneyimi, sevkiyat hızı, ürün kalitesi ve müşteri hizmetleri kategorilerinde sizlerden aldığımız 5 yıldız ile işimize duyduğumuz heyecanı her geçen gün arttırıyoruz. Evcil hayvanlarınıza ve akvaryum hobinize ne kadar değer verdiğinizi biliyor, bunun için hizmetlerimizi en sağlıklı ürünleri en güvenli teslimat koşullarıyla ulaştırmak için geliştiriyoruz. Evcilal olarak, bizler için verdiğiniz her tavsiye ve alışverişlerinizin sonundaki mutlu gülümsemeleriniz için, teşekkür ederiz!


Göz atma deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini geliştirmek için çerezleri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Çerez Politikası.