Menu
Your Cart

Köpek Şampuanları

Köpek Şampuanları

Model: MY0036
Uygulama Şekli Ve Dozu Uygulama öncesi köpeğin vücudu ılık su ile ıslatılır. Kullanılacak miktar suyla seyreltildikten sonra ovularak köpük tüm vücuda yayılır. Hayvan 3-5 dk köpük olarak tutulduktan sonra yıkanır ve havluyla kurulanır...
Model: MY0041
Bio-Magic Toz Şampuan kolay kullanımı ile evcil dostunuzun kürküne canlılık verir, kötü kokuları önler.·          Düzenli yıkama aralarındaki süreyi uzatır.·          %100 doğal formülasyon ile hazırl..
Apex Sıvı Köpek Şampuanı Lavanta Kokulu 400 ml
Free Out Of Stock
Model: MY0035
Köpek Şampuanı - Apex Pratex Lavanta Sıvı 400ML Köpeklerinizi yıkarken onlarda sevinsin! BİLEŞİMİ:Mor renkli,lavanta kokulu şampuan Texapon N 70, Dehyton KE Lamesosft PO 65,Aelypon TT,Sitrik asit ADTA,Esans ve su ihtiva eder FARMAKOLOJİK ÖZELLİKLERİ Şampuan formulünde bulunan tem..
Model: MY0487
Köpeklerin Genel Bakımına Uygundur. Vücudu Temizler. Parlaklık Verir. Sağlıklı Görünüm. Deniz Yosunu KokusuBİLEŞİMİ: Kırmızı renkli, deniz yosunu kokulu şampuan N 70, Dehiyon KE, Lamesoslı Po 65, Arlypon TT, Silrik asit, EDTA, esans ve su ihtiva eder.FARMAKOLOJİK ÖZELLİKLERİ: Şampuan formülünde..
Model: MY0488
Derma Köpek Şampuanı, Vücudu Temizler, Parlaklık Verir, Sağlıklı Görünüm, Lavanta Kokulu, Hassas Ciltli Köpekler İçinBİLEŞİMİ: Sarı renkli, lavanta kokulu şampuan Texapon N 70 Dehyton. KE Lamesoft PO65, Aellypon TT, Sitrik Asit ADTA, esans ve su ihtiva eder.FARMAKOLOJİK ÖZELLİKLERİ: PH dengeli etkil..
Model: MY0486
Kısa Tüylü Köpekler İçin Uygundur. Vücudu Temizler. Parlaklık Verir. Sağlıklı Görünüm. Lavanta KokuluBİLEŞİMİ: Mor renkli, lavanta kokulu şampuan Texapon N 70, Dehiyon KE, Lamesoslı Po 65, Arlypon TT, Silrik asit, EDTA, esans ve su ihtiva eder. FARMAKOLOJİK ÖZELLİKLERİ: Şampuan formülünde ..
Model: MY0483
Uzun Tüylü Köpekler İçin Uygundur. Vücudu Temizler, Parlaklık Verir, Sağlıklı Görünüm, Lavanta Kokusu. BİLEŞİMİ:  Mavi renkli, deniz yosunu kokulu şampuan Texapon N 70, Dehiyon KE, Lamesoslı Po 65, Arlypon TT, Silrik asit, EDTA, esans ve su ihtiva eder. FARMAKOLOJİK ÖZELLİKLERİ: ..
Model: MY0484
Yavru Köpekler İçin Uygundur. Vücudu Temizler. Parlaklık Verir. Sağlıklı Görünüm. Vanilya Kokulu.BİLEŞİMİ: Turuncu renkli, vanilya kokulu şampuan Texapon N 70, Dehiyon KE, Lamesoslı Po 65, Arlypon TT, Silrik asit, EDTA, esans ve su ihtiva eder.FARMAKOLOJİK ÖZELLİKLERİ: Şampuan formülünde bulunan tem..
Jazz Vet Köpük Şampuan Kedi Ve Köpek 200 ml
Free 2-3 Days
Model: MY0045
Jazz Vet Köpük Kedi & Köpek Kuru Şampuan  200ml Natural?s shamboo Kedi ve Köpekler için susuz olarak kullanılmak üzere hazırlanmış köpük şeklinde şampuandırŞampuan formülünde bulunan temizleyici maddeler bitki özü ve protein vücudu temizlerTüylerine parlaklık vererek daha sağlıklı görü..
Model: MY0038
Jazz Vet Endless Köpek Şampuanı 250mlŞampuan formülünde bulunan temizleyici maddeler, vücudu temizler, tüylere parlaklık vererek daha sağlıklı görünmesini sağlar.Kullanım Alanı: Köpeklerde temizlik amacı ile kullanılır.Kullanım Şekli: Uygulama için öncelikler Köpeğizin vücudunu ılık suyla ıslatın. K..
Model: MY0044
MYPET KEDİ VE KÖPEKLER İÇİN TOZ ŞAMPUAN %100 DOĞAL FORMÜLASYON İLE HAZIRLANMIŞ KÜRKTEKİ KOKUYU NÖTRALİZE EDERYAĞLARI VE KİRİ ABSORBE EDEREK TEMİZLER KÜRKE HACİM VERİRİÇERİĞİNDEKİ BİTKİ ÖZLERİ DERİ VE TÜY PROBLEMLERİNİ GİDERMEYE VE TÜYLERİN SAĞLIKLI UZAMASINA YARDIMCI OLUR..
Model: MY0043
MYPET KEDİ VE KÖPEKLER İÇİN TOZ ŞAMPUAN %100 DOĞAL FORMÜLASYON İLE HAZIRLANMIŞ KÜRKTEKİ KOKUYU NÖTRALİZE EDERYAĞLARI VE KİRİ ABSORBE EDEREK TEMİZLER KÜRKE HACİM VERİRİÇERİĞİNDEKİ BİTKİ ÖZLERİ DERİ VE TÜY PROBLEMLERİNİ GİDERMEYE VE TÜYLERİN SAAĞLIKLI UZAMASINA YARDIMCI OLUR..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 15 (2 Sayfa)
Göz atma deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini geliştirmek için çerezleri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Çerez Politikası.