Menu
Your Cart

Akvaryum Bakım Malzemeleri

Akvaryum Bakım Malzemeleri

Aktif Karbon
Free Out Of Stock
Model: MY0324
Özellikler:1. Su arıtmaya özel kömür bazlı aktif karbondur.2. Sudaki küçük ve sarı maddeleri etkin bir şekilde yok edebilen, safsızlık içermeyen, yüksek emiciliğe sahip bir üründür.3. Çözünebilir organik maddeleri, karbolik asit ve tannik asidi ayrıştırır ve musluk suyunda kalan kloru hızla emer.4. ..
Model: MY0323
Seramik halkaların filtreleme prensibi:Seramik halkalar, nitro-bakteriler gibi birçok iyi viyal bakterinin yaşayabileceği yoğun deliklerden oluşan bir yapıya sahiptir. Bu bakteriler, suda yaşayan canlılar için sağlıklı yaşam ortamı sağlamak için biyolojik filtrasyon etkisini geliştirmeye ve su kalit..
Alpha Fox Mıyaco-Fısh İlaç 30 ml.
Free Out Of Stock
Model: MY0171
Bileşimi Besinler Katkılar:      İyot >>>100 mg/lt                    Niacin (3a314)>>>50 mg/lt ve dolgu maddesiKullanım Sahası:    Akvaryum süs balıklarında..
Alpha Fox Su Düzenleyici ve Klor Giderici İlaç 50 ml.
Free Out Of Stock
Model: MY0172
BİLEŞİMİ:    Yeşil renkli çözeltinin her 1ml.si 0.125ml sodyum formaldehit bisülfat ihtiva etmektedir.KULLANIM SAHASI:     Akvaryumdaki suda bulunan amonyak ve klorün giderilmesinde kullanılmak üzere hazırlanmış bir su düzenleyicisidir. Ayrıca formülde bulunan aloe wera balı..
Model: MY0101
Yavrular, hasta balıklar veya üreme amacıyla uygun ayırma. Kendinden yüzer, balıkların kaçmasını etkili bir şekilde önler.KURULUM:1.ÜST VE ALT ÇERÇEVEDEKİ DELİKLERE DÖRT DİREĞİ SIKICA YERLEŞTİRİN.2.TÜM ÇERÇEVEYİ KAPLAYACAK ŞEKİLDE TÜL'Ü GEÇİRİN.3.İÇİNDEKİ BULANAN VANTUZU ÇERÇEVEDEKİ DELİKLERE YERLEŞ..
Kristal Betta Kabı Kristal Betta Kabı
Free Out Of Stock
Model: MY0100
*Balıkları Kavgadan Korur.*Hasta Balıkları İzole Eder Ve Korur.*Canlı Yemleri Saklar.*Diğeri İle Birleştirilir...
Küçük Tekli Kristal Balık Yavruluk Küçük Tekli Kristal Balık Yavruluk
Free Out Of Stock
Model: MY0099
Tekli Yavruluk. Suyun içerisinde batmaz. İçerisindeki Izgara yeni doğmuş balıkların yenilmesini engeller...
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 15 (2 Sayfa)
Göz atma deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini geliştirmek için çerezleri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Çerez Politikası.