Menu
Your Cart

Özel Yemler ve Katkılar

Özel Yemler ve Katkılar

Model: MY0120
Muhabbet kuşları ve Parakeetler için Kızıştırıcı yem katkısı, özenle seçilmiş tahıl ve tohumlar ile vitamin ve mineral katkıları ile hazırlanmış özel bir yem katkısıdır.İçerdiği özel katkılar sayesinde kuşun enerjisini arttırıp, üremelerine destek amacı ile hazırlanmış bir karışımdır.HAM MADDELER: S..
Model: MY0121
Muhabbet kuşları ve parakeetler için konuşmaya yardımcı yem katkısı, özenle seçilmiş tahıl ve tohumlar ile vitamin ve mineral katkıları ile hazırlanmış özel bir yem katkısıdır.İçerdiği özel katkılar sayesinde kuşun enerjisini arttırıp, kuşun dilinin altında bulunan bezeleri yumuşatarak daha rahat ko..
Model: MY0123
Kuş kumu sayesinde kuşlarınız sindirim ile ilgili bütün sıkıntılardan kurtulur. Daha sağlıklı hareketli ve keyifli kuşlar haline gelirler. Kumun içindeki mineraller kuşlarınızın kemik yapısını kuvvetlendirir. Kalsiyum içeriği kuşların kas gelişimi için önemlidir. Kuş kumunun yüksek kalsiyum içe..
Model: MY0122
Muhabbet Kuşlarında, Kanaryalarda, Doğa Kuşlarında, Finç Türleri Kuşlarda, Paraket Türlerinde, Cennet Papağanlarında, Ardıç, Kara Tavuklarda Ve Yetim Kalmış Yavru Kuşlarda Kullanılabilen Kuru Kuş Mamasıdır. Bu mama yavru ve yetişkinlerde kullanılabilen maksimum fayda sağlayan bilimsel verilere ..
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)
Göz atma deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini geliştirmek için çerezleri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Çerez Politikası.