meryalpet.com'dan yapacağınız tüm alışverişlerde yüksek güvenlik standartları kullanılmaktadır. 256 Bit SSL ve 3D Secure servisleri ile kişisel bilgilerinizi ve kredi kartı bilgilerinizi riske atmadan sitemizden alışveriş yapabilirsiniz.

meryalpet.com satış sitemiz, yüksek güvenlikli modern altyapısı ile müşterilerimize güvenli bir alışveriş ortamı sunmaktadır.


Havale / EFT ile Ödeme

meryalpet.com'dan Havale / EFT veya Kredi Kartı Ödeme Sistemi ile yapacağınız alışverişlerde, sipariş tutarının hesaplarımıza geçmesiyle teslimat süresi başlar.
Havale ile yapılan ödemelerde eğer havale indirimi belirtilmiş ise % 5 indirim yapılır.
1 iş günü içerisinde hesaba geçmeyen havale siparişleriniz geçersiz sayılır.
Havale yapıldıktan sonra , ana sayfada iletişim butonu altındaki "havale bildirim" butonuna tıklayarak formu doldurmanız ,havale işlemini tamamladığınızı , bize kolay bildirmenizi sağlamaktadır.
Bu da , siparişinizin daha kısa sürede işleme alınma hızını arttırmaktadır.

Kredi Kartı Güvenliği

Sitemizden kredi kartıyla yapacağınız alışverişlerde güvenliğiniz için her zaman ileri teknolojileri ve servisleri kullanmaktayız. Kişisel bilgilerinizi ve kredi kartı bilgilerinizi girdiğiniz sayfalarda tarayıcınızda bir anahtar işareti çıkmaktadır. Bu işaret sitemizde işlem yaptığınız hiçbir bilginin üçüncü şahıslarca görünemeyeceğinin ve erişilemeyeceğinin garantisidir.

Sitemizde kredi kartı bilgileriniz kaydedilmez ve saklanmaz. Sitemizden yaptığınız her alışverişte kart bilgilerinizi tekrar girmenizin nedeni budur.

3D Secure

3D Secure sanal ortamda yapılan ticari işlemlerin güvenliğini sağlamak için geliştirilmiş bir kimlik doğrulama sistemidir. İnternetten yapılan kredi kartlı alışverişlerde şifreyle onaylama işlemi olarak ta bilinir. Visa kredi kartları için yapılan uygulamaya "Verified by Visa”, MasterCard için olanına ise "SecureCode” adı verilir.

3D Secure yöntemiyle yapılan alışverişlerin tamamlanabilmesi için kart sahibinin işlem esnasında kendi özel şifresiyle işlem yapması zorunludur. Sitemizde yapacağınız alışverişlerde kredi kartınızın bankasının 3D Secure sistemini desteklemesi durumunda ödemenizi 3D Secure yöntemiyle gerçekleştirebilirsiniz.

SSL Sertifikası Nedir ?

SSL sertifikası (Secure Sockets Layers yani Güvenli Giriş Katmanı) sunucu ile müşteri arasındaki bilgi akışını uluslararası standartlarda şifrelemeye yarayan sistemdir.